Hatay Hassa Belediyesi Personel Alımı

Hatay Hassa Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Hassa Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Hatay Hassa Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Hatay Hassa Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Hatay Hassa Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Hassa Hakkında
Hassa, Hatay ilimizin bir kazasıdır. Nur Dağları’nın doğu yönüne bakan eteklerinde kalır. Hatay Gaziantep vilayet sınırında yer almaktadır.Hassa belediyesi 1938 senesinde kurulmuştur. İlçe merkezi Yeni Mahalle, Çay , 15 Kasım Semti, Tepebaşı Semti, Dervişpaşa ve Girne olmak suretiyle 6 semtten meydana gelmektedir. İlçe, 26 köy ve 5 beldeden meydana gelmektedir.

İlçe merkezinin içme suyu gereksinimi Ödek, Pınarbaşı, Uyuzpınarı ve İncesu kaynak sularından temin edilmektedir. Ek olarak Çardak Yaylasından getirilen ve yalnız içme suyu olarak kullanılmış olan su, kazanın muayyen bölgelerinde vatandaşların gereksinimini karşılamaktadır.

İlçe içerisinde kamu iktisadi kuruluşlarına ilişkin Çukobirlik, Tarım Kredi Kooperatifi,Toprak Mahsülleri Ofisi yer almaktadır.Ek olarak ilçe içerisinde 2 adet çırçır ve prese tesisi, 1 Adet mısır kurutma fabrikası, 1 Adet zeytinyağı tesisi, 5 Adet plastik doğrama atölyesi, 2 Adet biriket, parke ve beton direk atölyesi yer almaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ