Giresun Eynesil Belediyesi Personel Alımı

Giresun Eynesil Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Eynesil Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Giresun Eynesil Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Giresun Eynesil Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Giresun Eynesil Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Eynesil Hakkında
Eynesil, Giresun vilayetinin bir kazasıdır. Trabzon sınırında yer alan en son kazadır.

Giresun vilayetinin 15 ilçesinden biri olan Eynesil, Kuzey kkıyı şeridinde vilayetin en doğu tarafında Trabzon iline komşu, 46 kilometrekare yüz Ölçüme sahip bir kazadır. 

İlçe içerisinde akarsu olarak Topalli ve Dizgine dereleri bulunmaktadır. Fakat göl bulunmamaktadır. Arazi yapisinin dağlık olmasi ulasimi ve sosyal gelismeyi engelleyici bir faktör olarak dikkat çekmektedir.Ekonomi
Halkin geçim kaynağı yüksek oranda tarıma dayali olup, findik ve çay en dikkat çekici mamullerdir. Geçim kaynagi olarak balikçilik da ehemmiyetli bir yere sahiptir. Topraklarin dar ve nüfus yogunlugunun çok olmasi sebebiyle büyük kentlere göç vermiştir. Tarim aile isletmeciligi seklinde devam etmektedir.. Her aile findik, çay ve azca da olsa sebzecilik yapabilmektedir.

İlçe halkının geçim kaynağı çoğunlukla ziraat ve hayvancılıktır. Bunun yanında toprakların dar oluşu halkı değişik geçim kaynakları aramaya yöneltmiştir. Bunların başlangıcında ticaret ve hizmet sektörü ve diğer sektörlerden, memurluk ve işçilik oluşturmaktadır. Genel anlamda İlçe’de durgun bir ekonomik hayat görülmektedir.

İlçe içerisinde büyük endüstri kuruluşları bulunmamakla beraber yaş çay ürününün işlenmesine dönük etkinlik devam ettiren ve 1986 senesinde kuruluşu gerçekleşen 130 ton / gün kapasitesine sahip AKFA Çay tesisi, 60 ton / gün kapasitesine sahip Ören Çay Tesisi, 40 ton / gön kapasitesine sahip Amber Çay Tesisi 30 ton/gün kapasitesine sahip Dilber Çay Tesisi ve 30 ton / gün kapasitesine sahip Kemaloğlu Çay Fabrikaları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ufak çapta imalathaneler yer almaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ