Giresun Çanakçı Belediyesi Personel Alımı

Giresun Çanakçı Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Çanakçı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Giresun Çanakçı Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Giresun Çanakçı Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Giresun Çanakçı Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Çanakçı Hakkında
Çanakçı, Giresun vilayetinin bir kazasıdır.

Giresun vilayetinin iç kesimlerinde bulunmaktadır. Denize kıyısı mevcut değildir. Görele kazasına bağlı olan bir bucakken hemen sonra ilçe yapılmıştır. Genel yapısı ormanlık bölgedir. Bütün Karadeniz Bölgesi gibi dağınık yaşam görülür.

Her sene tertip edilen Kuşdili Festivali görülmeye değerdir. Kuşköyü halkının bizzat içlerinde ıslıkla haberleşip anlaşmaları yerli ve yabancı turistlerce ve basın mensuplarınca büyük ilgi çekmektedir.İlçemiz arazisinin tahmin edilen % 15’i ziraat, % 46’sı çayır ve mera % 33’ü ormanlık ve fundalık, % 6’sı da ziraat dışı meskun alanlardır. Bitki örtüsünü İlçe merkezi etrafında fındık ve çay, yüksek bölgelerde orman ürünleri görülmektedir. Bölge engebeli ve dağlık olup, yaşam dağınıktır. Öncelikli tepelerimiz Karınca Kale, Tacca Tepe ve Akköy Tepeleridir. Akarsularını Çöcen Deresi, Bal Deresi, Sis Deresi ve bunların birleşmiş olduğu Çanakçı Deresi teşkil eder. Arazi epey sarp ve yamaçlı olup, yerleşim fazla dağınık haldedir. Çanakçı Deresi İlçemizi iki farklı duruma bölerek yol güzergahını seyredip Görele İlçesinde denize dökülmektedir.

İklimi tipik bir Karadeniz iklimi olup, yaz ayları serin, kış ayları ılık ve her mevsim bolca yağmurlu olup, kış aylarında yükseklere bol miktarda kar düşer.

İlçemizin kuzey tarafı, doğu tarafı ve batı tarafı Görele İlçesiyle çevrili olup, güney bölgesinde Gümüşhane İlinin Kürtün, güneydoğu bölümünde da Trabzon ilimzin Şalpazarı İlçesiyle hudutludur.

İlçenin yüzölçümü 205 kilometrekare olup, İlçe merkezinin ortalama deniz seviyesi yüksekliği 150-160 metredir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ