Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Personel Alımı

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Şehitkamil Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Gaziantep Şehitkamil Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Gaziantep Şehitkamil Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Şehitkamil Hakkında
Şehitkâmil, Gaziantep ilinin merkez kazası durumundadır.

Gaziantep ilinin Alleben Deresi ile doğal uzantılarının kuzey bölgesinde kalmış olan bölümü merkez olmak suretiyle Şehitkamil ismiyle, 3398 sayılı Gaziantep İl’i Merkezinde Şehitkamil ve Şahinbey ismiyle iki ilçe kurulması hakkında kanunun çıkmasıyla, 20.06.1987 yılında kurulmuş ve 19.09.1988 yılında de faaliyete geçmiştir.İlçemiz “Şehitkamil” ismini, Gaziantep Savunması esnasında 14 yaşlarında iken şehit olan “Mehmet Kamil” den almaktadır.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin batı bölgesinde bulunan ilçemiz 1.250 kilometrekarelik bir konumu kapsar. Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz Bölgeleri içinde kalmış olan ilçemizde her iki bölgenin iklimi ve özellikleri görülür. Kışlar soğuk ve yağmurlu, yazlar ise sıcak ve kuraktır. İlçemizin kuzey bölgesinde Pazarcık, kuzeydoğu tarafında Yavuzeli, doğu bölgesinde Nizip, güneydoğu bölümünde Oğuzeli, güney bölgesinde Şahinbey ve batı bölgesinde ise Nurdağı kazası yer almaktadır.

İlçemizde öncelikli yükseltiler; Sofdağı (1496 metre), Dülükbaba (1250 metre), Güreniz (1069 metre) ve Sam Dağları’dır (1053 metre). Küçük akarsular içinde en ehemmiyetlisi Alleben Deresi’dir.

2010 Senesi adrese dayalı nüfus tespit sonuçlarına nazaran ilçemizin toplam nüfus bilgisi 626.913 olup, bunun 593.958’i İlçe Merkezinde, 32.955’i ise nahiye ve köylerde hayatlarını devam ettirmektedir. Nüfus artış tutarı % 20,6 şeklindedir. Şehitkamil Belediyesi hudutları kapsamında 96 semt yer almaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mustafa tavşan diyor ki:

    Şoförlük başvurusu yapmak istiyorum.

  2. cevher akçin diyor ki:

    b ehliyetimle şöförlük yapmak istiyorum

  3. murat kilic diyor ki:

    33 yasindayim ise ihtiyacim var calismiyom. Ilk okul mezunuyum bir is verirseniz cok sevinirim E ehliyetim vardir sizden rica ederim saygilarimla

BİR YORUM YAZ