Gaziantep Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Gaziantep Şahinbey Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Şahinbey Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Gaziantep Şahinbey Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Gaziantep Şahinbey Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Gaziantep Şahinbey Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Şahinbey Hakkında
Şahinbey, Gaziantep vilayetinin bir kazasıdır. İlçe, Antep Savunması’nda üstün yararlılıklar gösteren Şahin Bey’in hatırasına bu adı almaya hak kazanmıştır.

Şahinbey, Gaziantep ilimizin en büyük kazasıdır. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine nazaran 2007 sene sonu dolayısı ile nüfus bilgisi 679.053 şeklindedir. Gaziantep vilayetinin bir mahallesi  olan Şahinbey, Gaziantep vilayetinin 1987 yılında Büyükşehir olmasından sonra ilçe yapılmıştır.Şahinbey yöresinin tarihi Milattan Önce 4000 senelerine uzanır. Gaziantep vilayetinin yerleştiği alanın, ilk milletlerin doğup geliştiği Mezopotamya ve Akdeniz içinde yer alması bakımından tarih öncesi çağlardan bu yana insan topluluklarına yerleşme alanı ve uğrak yeri haline gelmiştir.

İlçe toprakları içinde yaklaşık yüksekliği 1.496 metre olan Sof Dağları yer almaktadır. Bu dağlar doğu yönüne doğru uzanmaktadır. Sof Dağları içinde fazla sayıda küçük vadiler yer almaktadır. Denizden 850 metre yükseklikte bulunan ilçenin yüz ölçümü 960 kilometrekare, toplam nüfusu Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre ise 679.053 şeklindedir.
İlçe içerisinde Akdeniz iklimi hüküm sürmekte olup, yazlar çoğunlukla sıcak ve kurak, geceleri epey serin geçer. Kışları soğuk ve yağmurlu geçer. Nur Dağları yağmur ve sıcaklık durumunu etkilemektedir. Bu yüzden deniz ve kara iklimi geçit bölgesinde bulunmaktadır.

İlçenin ekonomik durumu, küçük sanayiye bağlı durumdadır. İl merkezinin en kısa zamanda yanı başında olduğu için ekonomik durumu gelişme göstermiştir. Bilhassa gıda, dokuma, temizlik gereci sektörlerinde fazla sayıda ufak imalathaneler yer almaktadır. Gaziantep iline yakınlığından ötürü bununla birlikte, vilayetin alışveriş merkezi halindedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. murat diyor ki:

  Şöför ehliyetim EDA2

 2. hilal diyor ki:

  Hic bir yanıt çıkmayacağını bile bile yazmaya devam ediyrm mümkünse bos kalan torpil yapmadiginiz insanlar arasına bizide alin çok uzun zamandan beri is ariyrm .daha önce çok fazla başvuru yaptım sayın belediye başkanım almamak için üniversite mezunu olmadigimi öne surdunuz artik o da var deneyimin bi önemi yok sizler için fakat yeterince deneyiminde var uzman bir bilişimci adayıyım …

 3. salih görgün diyor ki:

  işsizim

 4. halil olcars diyor ki:

  ben halil olcars 3aydan beridir işsizim nekadar iş aradıysam iş bulamadım 4tane cocugum var onlara bakamaz durumundayım ehliyetimde var allah rızası icin iş istiyorum sizlerden.

 5. salih savun diyor ki:

  E sınıfı ehliyetim var iş arıyoum işsisizm

BİR YORUM YAZ