Gaziantep Oğuzeli Belediyesi Personel Alımı

Gaziantep Oğuzeli Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Oğuzeli Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Gaziantep Oğuzeli Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Gaziantep Oğuzeli Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Gaziantep Oğuzeli Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Oğuzeli Hakkında
Oğuzeli, Gaziantep vilayetinin bir kazasıdır.

Doğu bölgesinde Nizip ve Karkamış, batı bölgesinde Elbeyli, güney bölgesinde Suriye, kuzey bölgesinde ise Şahinbey kazası bulunmaktadır. İlçe, Tilbaşar Ovası’nın üstünde bulunmaktadır. Denizden 750 metre yükseklikte yer almaktadır. Gaziantep merkeze 17 kilometre uzaklıkta bulunan kazanın yüzölçümü 474 kilometrekaredir.İlçe içerisinde genel hatlarıyla Karasal iklim ve Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir.

Ekonomik durumu tarıma ve hayvancılığa bağlıdır. Akdeniz ve Karasal iklimi geçiş bölgesinde olmasına arazilerin sulanabilme imkanı da eklenince sene içinde 3 kez ürün alınabilmektedir ve ürün çeşiti boldur. İlçe içerisinde buğday, arpa, mısır, nohut, mercimek, fasulye benzeri bakliyat mahsullerinin yanı sıra soğan, sarımsak, marul, salatalık, acur, patlıcan, domates, biber yetiştiriciliği yapılır. Ağaç meyvelerinden Nar aynı zamanda şehrin sembolü durumuna gelmiştir. Narın dışında üzüm, zeytin, Antep fıstığı, payam (badem), ceviz, ehemmiyetli ziraat mamulleridir.

Üretilmiş olan ziraat mahsullerinin geneli Gaziantep Sebze Halinde değerlendirilirken patlıcan, biber, kabak, acur, üzüm, ceviz, zeytin ve nar daha değişik değerlendirme sahaları bulmaktadır.

Civarda üretilmiş olan üzüm normal tüketimin yanı sıra Pekmez, Bastık, Sucuk yapılarak daha çok katma değer sağlanır. Yeniden yetiştirilmiş olan cevizler sucuk yapımının en dikkat çekici girdilerindendir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ