Gaziantep Nurdağı Belediyesi Personel Alımı

Gaziantep Nurdağı Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Nurdağı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Gaziantep Nurdağı Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Gaziantep Nurdağı Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Gaziantep Nurdağı Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Nurdağı Hakkında
Nurdağı, ülkemizin Gaziantep iline olan bir ilçesidir. Gaziantep Adana Kara Yolu üstünde yer almaktadır. İlçe içerisinde hudutları dahilinde 4 sağlık ocağı 1 sağlık merkezi hizmet sunmaktadır.Nurdağı, 1976 senesinde belediye haline gelmiştir. Birçok değişik partiden belediye başkan adayları olmuştur. Şimdiki mevcut belediye başkanı Orhan Yılmaz, Nurdağı ilçemizde peş peşe 2 kere tercih edilen ilk belediye başkanı olmuştur. Ondan evvelki belediye başkanı M. Kemal Tuna Milliyetçi Hareket Partisi üzerinden seçilerek başkan olmuştu. M. Kemal Tuna’dan önceki belediye başkanımız ise Anavatan Partisi’nden tercih edilen Şahin Yılmaz’dı. 

İlçe içerisinde pamuk, buğday, şeker pancarı, kırmızı biber, salatalık, patlıcan yetiştiriciliği öncelikli durumdadır. İlçemizde krom yatakları da yer almaktadır. Hayvancılık olarak ise genel hatlarıyla inek, koyun ve keçi besiciliği gerçekleşmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ