Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Tepebaşı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Tepebaşı Hakkında
Tepebaşı, Eskişehir ilinin merkez kazalarından bir tanesidir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi altında hizmet sunan Tepebaşı Belediyesi 9 Eylül 1993 Tarih 21693 Sayılı Resmi Gazetede yayına geçen 504 sayılı‘’ Yedi İlde Büyükşehir Kuruluş işlemlerinin bitmesi ile alakalı Yasa Hükmünde Kararname ‘’ uyarınca ilk kademe Belediyesi olarak faaliyete geçirilmiştir.06.03.2008 Tarih ve 5747 Sayılı ‘’Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kuruluş işlemlerinin bitmesi ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’’ gereği ilçe durumuna dönüşmüş ve Çukurhisar, Muttalip Belde Belediyelerinin tüzel kişilikleri kaldırılarak Tepebaşı ilçesine bağlı duruma getirilmiştir.

Tepebaşı, Eskişehir vilayetini doğu-batı yönünde iki farklı duruma bölen Porsuk Çayı’nın kuzey tarafında bulunmaktadır.

Şehirde yer alan 2 üniversiteden birisi olan Anadolu Üniversitesi Tepebaşı sınırları kapsamında bulunmaktadır. Ek olarak 1894 senesinde kuruluşu gerçekleşen ve Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi Anonim Şirketi (TÜLOMSAŞ), Türkiye Cumhuriyetinin ilk tesislerinden Eskişehir Şeker Fabrikası, hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, entegrasyonu ve modernizasyonu piyasalarında teknoloji oluşturan TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayi Anonim Şirketi (TAI) ile geleneksel sanayi pazarlarından olan çeşitli tuğla-kiremit fabrikaları ve un fabrikaları ve vilayetin 5 büyük Alış Veriş Merkezleri de Tepebaşı hudutları kapsamı altında yer almaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ