Eskişehir Seyitgazi Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir Seyitgazi Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Seyitgazi Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Eskişehir Seyitgazi Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Eskişehir Seyitgazi Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Eskişehir Seyitgazi Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Seyitgazi Hakkında
Seyitgazi (Antik Çağda: Nakoleia), Eskişehir vilayetinin 42 kilometre güney bölgesinde bulunan küçük bir kazasıdır.Seyitgazi ismi ilk olarak, Arapların İslamiyeti Anadolu’ya yaymak suretiyle Bizans’a karşı vermiş olduğu mücadeleler sonucunda bu mücadelelerin birinde şehit düşen Seyyit Battal Gazi’den alır. Ek olarak bugün, Alevi inancı yaşayan müslümanların, Anadolu Müslüman’lığınında ehemmiyetli uğrak yerlerinden bir tanesidir.

Eskişehir vilayetine 43 kilometre mesafede olup 1558 kilometrekare yüzölçümü büyüklüğündedir. Denize olan yüksekliği 1040 metredir. Coğrafi açıdan tepelik dalgalı düzlükler ve orta yükseklikte bulunan topraktan ortaya çıkmıştır. Seydisuyu en dikkat çekici ırmağıdır. Karasal iklim hakim bulunmaktadır. Batı tarafı Türkmen dağlarıyla çevrilmiştir. Coğrafi oluşumuyla beraber ehemmiyetli maden yatakları ortaya çıkmıştır. Arazilerinin ancak bir kısmı tercih edilebilmektedir. Çünkü oldukça fazla kısmını ormanlar ve tepelikler oluşturmaktadır. Bilhassa dağlarla kaplı sahalarda büyük çam ormanları bulunmaktadır. Yönek deresinde Kunduzlar barajı yer almaktadır. Bu baraj yakınında yapay bir göl oluşturmuştur.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ