Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Odunpazarı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Eskişehir Odunpazarı Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Odunpazarı Hakkında
Odunpazarı, Eskişehir vilayetinin merkez kazalarından bir tanesi konumundadır.Kentin ilk yaşam noktasıdır. Eskişehir şehir merkezinde kalır ve diğer merkez ilçelere göre yükseltisi daha yüksektir. Bir rivayete bakılırsa Eskişehir vilayetine yerleşmeyi düşünen ilk halk Odunpazarı ve şimdiki Porsuk Çayı’nın olmuş olduğu bölgeye birer koyun ciğeri asarlar. Hangisi çok dayanırsa orayı yaşam bölgesi seçeceklerdir. Odunpazarı’na asılan ciğer daha geç bozulur ve ilk yaşam burada doğar.

Odunpazarı ilçesinin nüfusu Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre 178,010 kadın, 173,913 erkek olmak suretiyle toplam 351,923 kişi hayatlarını devam ettirmektedir. Odunpazarı en fazla nüfusa haiz  ilçe olma özelliği taşımaktadır.
Odunpazarı Belediyesinin 2012 senesi bütçesi 140 milyon Türk Lirası şeklindedir.

Belediyede 207 memur, 152 daimi işçi bulunmaktadır. (2013 senesi baz alınmıştır)

İlçe hudutları kapsamı altında tarihi bina ve külliyeler bulunmaktadır. Bu binalardan bazıları, Atatürk Lisesi, Kurşunlu Külliyesi, Yeşilefendi Osmanlı Evi Müzesi ve Atatürk Müzesi’dir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ