Eskişehir Mahmudiye Belediyesi Personel Alımı

Eskişehir Mahmudiye Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Mahmudiye Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Eskişehir Mahmudiye Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Eskişehir Mahmudiye Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Eskişehir Mahmudiye Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Mahmudiye Hakkında
Mahmudiye Eskişehir vilayetine bağlı olan kazadır.

Eskişehir Ankara yolundan 52 kilometre sonrasında Konya yolunda 15 kilometre gidilerek ulaşım sağlanabilir. Nüfusu Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre yaklaşık 5000 kişdiir. Merkezde 3 İlköğretim okulu, 3 lise,1 Yüksek okul, jandarma ve polis karakolu, Hastahane, öğretmen evi yer alır. 1950 senelerinde ilçe yapılmıştır. İlçe güzide ve güzeldir. Okuma yazma oranı fazladır. Eskişehir ilinde ikamet etmektedir.

Kuruluşunda 15 köy bulunduran Mahmudiye’nin en dikkat çekici özelliği, T.J.K. harasının burada yer almasıdır. Yetiştirilmiş olan taylar her yıl Mayıs – Haziran aylarında müzayede ile satılır. Taylardan bazıları 150-200 bin YTL fiyatlara satılabilmektedir. Ek olarak her yıl Eylül ayı itibari ile 1 ay müddetle at yarışları tertip edilmektedir.Bununla birlikte Türkiye Cumhuriyeti Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( TİGEM) ‘in ülkemizdeki en büyük 3 işletmesinden birisi olan Anadolu Tarım İşletmeleri’de bu ilçe içerisinde yer almaktadır. Burada yetiştirilmiş olan taylar, at sahiplerine devir edilerek yarış alanlarında yarışmaktadırlar. Tarım İşletmesi Türk at yarışı tarihinin en dikkat çekici atlarını yetiştirmiş,aygırlarına ev sahipliği gerçekleştirmiştir. Bolkar, Özgünhan, Yaşarcık ve Ayabakan en dikkat çekici örneklerdendir. Ülkemizin en yüksek maliyetli satılan atı olan OKANER 500.000 Türk Lirası tutarı ile bu işletmede satılmıştır. Şu anda işletme müdürlüğünü Tahsin Yağcı gerçekleştirmektedir.

1998 senesinde Tarım Bakanlığı ve Türk Jokey Kulübüne gerçekleşen başvuru ile kazaya hipodrom yapılması hususunda ilk sözleşme gerçekleşmiştir. 

Diğer bölgelere olan uzaklığı
Akyurt 20 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Balçıkhisar 19 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Doğanca (Cönger) 8 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Fahriye 20 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Güllüce 25 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Hamidiye 12 kilometre mesafede bulunmaktadır.
İsmetpaşa 10 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Kaymazyaylası 12 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Mesudiye 5 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Şerefiye 13 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Tokathan (Tokatmecidiye) 18 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Topkaya 21 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Türkmen Mecidiye 15 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Yeniköy 8 kilometre mesafede bulunmaktadır.
Yeşilyurt 15 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ