Erzurum Narman Belediyesi Personel Alımı

Erzurum Narman Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Narman Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Erzurum Narman Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Erzurum Narman Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Erzurum Narman Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Narman Hakkında
Narman, Erzurum vilayetimizin bir kazasıdır. Narman ilçemizde 45 semt yer almaktadır.Narman kazası, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgelerinin kesişim noktasında Erzurum vilayetinin kuzeydoğu tarafında kalır. 1275 kilometrekare yüzölçüme ve 1650 metre yükseltiye haiz dağlarla kaplı bir yerde bulunmaktadır. Doğu bölgesinde Sarıkamış, batı bölgesinde Tortum, kuzey bölgesinde Oltu, güney bölgesinde ise Horasan Köprüköy ve Pasinler kazaları bulunmaktadır. Narman kazası Erzurum vilayetine 90 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Tarihi seyri kapsamı altında Narman Bizans egemenliğinde olurken “Namurvan – Namervan” şeklinde isimlendirilmiştir.

İlçe yüksek dağların içinde bulunduğundan iklimi Erzurum iline göre epey ılık geçmektedir. Don vakaları oldukça fazla sayıda görülmemektedir. Yaz ayları ise sıcak ve Kurak geçmektedir. Yağışlar çoğunlukla ilkbahar mevsiminde olur. İlçe Karadeniz civarlarında karadeniz iklimine yakın bir iklim görülüyor denilebilir.

İlçe ekonomik durumu, hayvancılık ve tarıma bağlı olup aile işletmeciliği halindedir. Son senelerde et tavukçuluğu ve peynir imalat faaliyetleri de ehemmiyetli bir yükseliş tespit edilmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ