Erzurum Köprüköy Belediyesi Personel Alımı

Erzurum Köprüköy Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Köprüköy Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Erzurum Köprüköy Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Erzurum Köprüköy Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Erzurum Köprüköy Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Köprüköy Hakkında
Köprüköy Erzurum ilçemize bağlı olan bir kazadır.

Köprüköy, Erzurum merkeze 58 kilometre, Pasinler’e 18 kilometre, Horasan’a 25 Kilometre mesafede yer almakta olup, Aras Nehri kenarında bulunan kazadır.İlçenin kaymakamlık binası E-80 karayolu kenarında olup İlçe Emniyet Amirliği kaymakamlık binasının 2.katında faaliyet sürdürmektedir. İlçenin 3 kilometre kadar kuzey bölgesinde çamurlu kaplıca olarak tanınan Deli Çermik yer almakta ve yaz mevsiminde mesire alanı olarak da hizmet sunmaktadır. Kent nüfus bilgisi adrese dayalı nüfus kayıt sisteminin 2009 senesi datalarına göre 1562 kişidir. Kent merkezi Şehitler, Ziyaret ve Camiikebir semtlerinden oluşmaktadır. Civar halkının geçim kaynağı hayvancılık ve tarımdır. Sanayi olarak çok fazla gelişemeyen bölgelerimizden bir tanesidir.

İlçe, Erzurum – Kars (E-80 karayolu) yolu üstünde kurulu olup Pasinler ile Horasan arasında bulunmaktadır. İlçeye de ismini sunan tarihi Çobandede Köprüsü bu yol kenarında Aras Nehri üstünde bulunmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ