Edirne İpsala Belediyesi Personel Alımı

Edirne İpsala Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. İpsala Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Edirne İpsala Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Edirne İpsala Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Edirne İpsala Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

İpsala Hakkında
İpsala Marmara Bölgesi’nin Trakya tarafında, Edirne vilayetine bağlı olan, yüzölçümü 753 kilometrekare bulunan bir kazadır. Kuzeybatı tarafında Meriç, kuzeydoğu tarafında Uzunköprü, doğu tarafından ve güney bölümde Keşan, güneybatı tarafında Enez kazaları ile çevrelenmiştir.Güneybatı bölgesinde bulunan İpsala alçak tepelerle engebeleşmiş, dalgalı düzlüklerden oluşmuş olan bir doğal yapı gösterir. Kuzey ve doğu kesimlerinin 100 – 300 metre içinde değişen yükseltiler, Batı bölümünü ise aşağı Meriç ovasının bir parçasını yaratan İpsala Ovası oluşturur. Meriç Irmağı ve kollarıyla sulanan ve sık sık su baskınına maruz kalan ova 1960’lı yıllarda Meriç Irmağı süresince oluşturulan setlerle vilayetin en büyük ve bereketli tarım sahalarından bir tanesi haline dönüşmüştür. Batı tarafında Meriç, kuzeybatı bölgesinde de Ergene Irmakları kazanın doğal hududunu vurgular. Ergene Irmağı’nın kollarından Basamaklar Deresi üstünde sulama ve taşkın önleme düşüncesiyle kuruluşu gerçekleşen Altınyazı Barajı göl sahasının bir kısmı, Yeni Karpuzlu Göleti ve Sultanköy Barajı da kaza hudutları içinde yer alır.

İklim yazla kış, gece ile gündüz arasında bulunan sıcaklık farkları ile dikkat çeker. Karasal iklim egemenlik süre gelir. Yağışlar kış ve bahar aylarında birikir. Çeltik ekimi sebebiyle yaz ayında nem miktarı yüksektir.

İpsala kaza merkezi İpsala ovasının kuzeydoğu bölgesinde bulunan bir tepenin yamacında faaliyete geçirilmiştir. İlçenin 2 kilometre güney tarafından taşınarak Yunanistan sınırında bulunanİpsala komşu kapısına yükselen E-25 karayolu, Keşan’da Eceabat’tan gelmiş olan E-24 karayoluyla yol ayrımı gerçekleştirir. Bu karayolu kasabadan devam eden bir yolla Havsa ve Silivri civarlarındaki iki yerden E-5 karayoluyla birleşir. İpsala kazası vilayet merkezi Edirne iline 108 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ