Düzce Kaynaşlı Belediyesi Personel Alımı

Düzce Kaynaşlı Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Kaynaşlı iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Düzce Kaynaşlı Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Düzce Kaynaşlı Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Düzce Kaynaşlı Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Kaynaşlı Hakkında
Kaynaşlı, Düzce vilayetinin kazasıdır.

Kaynaşlı kazası 9 Aralık 1999 senesinde 23901 sayılı resmi gazetede yayına geçen 584 sayılı Yasa Hükmünde Kararnameye nazaran Düzce vilayetine bağlı olan ilçe yapılmıştır. Düzce’de yaşanan depremin merkezi Kaynaşlı ilçemizdir. Başbakanlık Kriz Yönetim Merkezi’nin açıklamasına nazaran, ölü sayısı 845, yaralı sayısı 4948, depremde hasar gören ve derhal yıkılması ihtiyaç duyulan bina sayısı 3395, yıkık veyahut ağır hasarlı hane sayısı 12939, dükkan sayısı ise 2450 şeklinde olmuştur.
Kaynaşlı, Düzce Ovasının doğu uzantısı olaraktan Bolu Dağı eteklerine değin uzanmakta olan bir vadi üstüne inşa edilmiştir. İlçe hudutları doğu tarafından Bolu vilayeti, batı tarafında Düzce vilayeti, güney bölümde Mudurnu kazası ve kuzey bölgesinde Yığılca kazası tarafından çevrelenmiştir. Ova hudutlarının bitiminden yüksek tepelere ve dağlarla kaplı arazi alanına denk gelinir. En yüksek tepe hudutları, Menekşe Tepe 1577 metre, Bolu Dağı sırtı 790 metre uzunluğundadır.

Fenerbahçe Spor Kulübününün yaptırmış olduğu Topuk Yaylası Tesisleri kaza hudutları içinde bulunur.

Karadeniz İklimi görülür. Yaz ayları serin kışları soğuk geçer. En fazla yağmur İlkbahar ve Güz aylarında düşer. Yapraklı bitki örtüsü genel yapıyı ortaya çıkarır.

İlçenin Kuzey bölgesinde Milli Parklar kapsamı altında Kuru Göl yer almaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ