Düzce Cumayeri Belediyesi Personel Alımı

Düzce Cumayeri Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Cumayeri Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Düzce Cumayeri Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Düzce Cumayeri Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Düzce Cumayeri Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Cumayeri Hakkında
Cumayeri, Düzce ilimizin Kuzeybatı tarafında bulunan, batı tarafında Sakarya vilayeti, Kuzey tarafında Akçakoca kazası, doğu tarafından Çilimli kazası ve güney bölümde Gümüşova ilçesiyle sınırdır.Cumayeri 1987 senesinde Gümüşova beldesiyle beraber birleşerek Cumaova ismi ile ilçe yapılmıştır. Cumayeri, 1993 yılında Gümüşova’dan ayrılmış ve müstakil bir ilçe yapılmıştır. Cumayeri, Aralık 1999 yılında Düzce ilinin vilayet olmasıyla beraber Düzce vilayetine bağlı duruma getirilmiştir.

Cumayeri ilçesinin yüz ölçümü 10.011 hektardır. İlçe Batı Karadeniz dağlarının sahile paralel bir şekilde uzanmakta olan şeridin sınırını kaplamaktadır. İlçe arazilerinin 5.619 hektarı fındık bahçeleri, 214 hektarı tarla arazisi, 163 hektarı mera arazisi, 3.520’si ormanlık alan ve 200’üde farklı arazileri teşkil eder. Bu duruma bakılırsa %55’i meyvelik alan, %3’ü tarla arazisi, %3’ü mera, %34’ü ormanlık, %2’si diğer ve %3’ü elverişli olmayan arazidir.

1997 Genel Nüfus Sayımına nazaran kazanın nüfusu Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre 11.501’dir. İlçe Merkezinin nüfus bilgisi 6.719, köy nüfus bilgisi ise 4.982 şeklindedir.

Ekonomi tarım ürünleri ve hayvancılık sektörüne bağlıdır. Fındık imalatı da gerçekleşmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ