Denizli Serinhisar Belediyesi Personel Alımı

Denizli Serinhisar Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Serinhisar Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Denizli Serinhisar Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Denizli Serinhisar Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Denizli Serinhisar Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Serinhisar Hakkında
Serinhisar, Denizli vilayetinin bir kazasıdır.Denizli-Antalya karayolunun 35. kilometresinde, Karaağaç Ovasının kuzey bölgesinde kalır. Komşuları Acıpayam, Tavas, Honaz ve Denizli ilinin merkezi yer alır.
1988 senesine değin Acıpayam kazasına bağlı olan bir belde olan Kızılhisar, bu tarih içerisinde ilçe yapılmıştır. İsmini Serinhisar olarak güncellemiştir. Bir kasabası, üç köyü yer almaktadır. Bunlar Ayaz, Yüreğil ve Kocapınar şeklindedir.
2000 senesi nüfus araştırmasına bakılırsa; merkez kaza nüfus bilgisi 11.495, toplam popülasyon 15.864 şeklindedir. İlçe içerisinde birçok iş kolu bulunur. Fakat bunlardan en mühimleri leblebicilik ve besiciliktir. Ek olarak ziraat ve ticaret te ehemmiyetli gelir kaynakları arasında bulunmaktadır. İhracatta ise bilhassa Ortadoğu ülkelerine yapmış olduğu leblebi satışı ile ehemmiyetli bir konuma ulaşmıştır. Daha önce gerçekleşen testicilik ve urgancılık ise giderek ehemmiyetini kaybetmektedir.

2001 senesinden bu yana kaza merkezinde Leblebi ve Kültür Festivali gerçekleşmektedir. Şenlik, ilçe içerisinde Çamlık demiş olduğumuz alanda her sene temmuz ayı itibari ile gerçekleşmektedir. Her yıl farklı yerel ve ulusal sanatçılarında katılımıyla 3 gün devam eden festivale çevre vilayet ve ilçelerden fazla sayıda misafir gelmektedir.

Ek olarak Serinhisar ilçemize bağlı olan Yatağan Beldesinde de her yıl Bıçakçılık Festivali gerçekleşmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ