Denizli Pamukkale Belediyesi Personel Alımı

Denizli Pamukkale Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Pamukkale Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Denizli Pamukkale Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Denizli Pamukkale Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Denizli Pamukkale Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Pamukkale Hakkında
Pamukkale, Ege Bölgesinde yer alan Denizli vilayetine bağlı olan bir kazadır. 12.11.2012 tarih ve 6360 sayılı yasa ile Akköy kazasının ismi Pamukkale olaraktan değiştirilerek güncellenmiştir. 68 semtten meydana gelmektedir.2012 senesi nüfus araştırmasına bakılırsa kaza nüfus bilgisi 305.335 şeklindedir.
Pamukkale, güneybatı ülkemizdeki Denizli vilayetinde doğal bir mevkidir. Şehir kaplıcaları ve dökülen sulardan kalmış olan karbonat mineralleri teraslarını, travertenleri içine almaktadır. ülkemizin Ege bölgesinde, ılıman bir iklimi olan Menderes Nehri vadisinde kalır.

Eski Hierapolis şehri, toplam 2700 metre boyunda, 600 metre kalınlığında ve 160 metre yüksekliğinde bulunan beyaz “kalenin” üstüne yapılmıştı. Pamukkale, Denizli vilayetinin 20 kilometre uzaklığında bulunan merkezindeki vadinin karşı yanında bulunan tepelerden gözlemlenebilir. 5-10 kilometre yakınında Laodikya antik şehri yer alır. 5 kilometre ilerisinde ise ülkeler arası bir termal merkez olan Karahayıt köyü yer alır. Pamukkale UNESCO tarafınca saptanan Dünya Miras Listesi’nde bulunmaktadır. Travetenler görsel zenginliğin dışında kalp hastalıkları romatizma göz ve deri hastalıklarına iyi gelmektedir.

Pamukkale terasları, kaplıca suyu tarafınca çökeltilmiş bir tortullu kayaç olan travertenden doğar.

Bu alanda, 35 dereceden 100 dereceye değin olan hararet aralıklarında 17 adet sıcak su kaynakları bulunur.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AYGÜN İNCEKARA diyor ki:

    İŞ Başvurusu

BİR YORUM YAZ