Denizli Kale Belediyesi Personel Alımı

Denizli Kale Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Kale Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Denizli Kale Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Denizli Kale Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Denizli Kale Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Kale Hakkında
Kale, Denizli vilayetinin bir ilçesidir. Antik yaşam alanı olan Tabea ilinin üzerine inşa edilmiş lakin bu kent de sonrasında 1950’li senelerin başlangıcında hayatını sürdüren halkı tarafınca terk edilerek kentin birkaç kilometre kuzeyine taşınmıştır.

Kale Ege Bölgesinin İçbatı Anadolu Kısmında Denizli vilayetine bağlı olan Denizli-Muğla karayolu üstünde Denizli vilayet merkezine 75 Kilometre Muğla vilayetine ise 80 Kilometre uzaklıkta orta büyüklükte bir Anadolu kentidir. İlçe Tavas, Beyağaç, Karacasu kazaları ve Muğla vilayeti ile çevrelenmiştir. Kazanın yüzölçümü 533 Kilometrekare olup eski yaşam yerinin doğal kale olması sebebiyle ilçemize Kale Davaz (Kale-Tavas)da şeklinde bilinmektedir. Kale kazası 29 derece Doğu boylamı ile 37 derece Kuzey paralelinde bulunmaktadır.Kale ilçemiz Ege Bölgesinin İçbatı Anadolu kısmında Akdeniz Bölgesinin geçiş konumunda yer almaktadır. Bundan dolayı yaz ayları sıcak ve kurak, kış ayları ılık ve yağmurlu geçer. Akdeniz iklimi ile Karasal iklimin özellikleri de görülebilmektedir. Senelik yağmur miktarı 654 milimetre .civarı durumundadır. Egemen rüzgar batı ve kuzey istikametlerinden eser. En iyi yağmur ocak ayı itibari ile tespit edilmektedir. Minimum yağmur ise temmuz ayı itibari ile yaşanmaktadır. İlçe Akdeniz iklimi etkisinde daha çok bulunduğundan doğal bitki örtüsü Akdeniz bitki örtüsü oluşturuyor. Bunlar maki çeşitleri ve iğne yaprağı bulunan ağaçlardır. İlçe içerisinde geniş yer kaplayan saf karaçam kızılçam ve düşük oranda ardıç ağaçlarından oluşmuş ormanlar bulunmaktadır. Bunların haricinde münferit ve küçük kitleler şeklinde muhtelif meşe çeşitleri sedir, zeytin, kızılağaç, çınar ve karaağaç çeşitleri yer alır. Ek olarak ormanaltı örtüde kekik mantar, meyan ve garig formasyonu dediğimiz ufak ot kitleleri yer almaktadır.

İlçenin Ekonomik durumu genel anlamda tarım ürünleri ve hayvancılık sektörüne endekslidir. Bu durumun yanı sıra ormancılık, küçük endüstri ve el sanatları, ticaret, madencilik ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ