Denizli Güney Belediyesi Personel Alımı

Denizli Güney Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Güney Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Denizli Güney Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Denizli Güney Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Denizli Güney Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Güney Hakkında
Güney, Denizli vilayetinin bir kazasıdır. Toplam nüfusu 10.700 civarındadır.Adıgüzeller Barajı, Cindere Barajı ve Güney Şelalesi ile meşhurdur. Güney’de yer alan şaraplık bağların üzümleri şarap üreticileri içinde aşırı alaka görmektedir. Fakat bağcıların yetiştirmiş olduğu üzümler ekonomik yönden yeterince değerlendirilememektedir. İlçe devamlı olarak göç vermektedir ve bu göçler günümüzde de sürmektedir. Ek olarak Pamukkale Şarapları’nın tek tesisi Güney’de bulunmaktadır. Kavaklıdere, Doluca ve Fransız firmaları bu sahada bağcılık yapmış olup üzümleri dünyanın dört bir yanına ihracat etmektedir.

Güney kazası Denizli iline 75 kilometre ve Uşak’a 75 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Güney kazasının hudutları Uşak vilayet hududuna değin sürdürmektedir.

Güney’e bağlı olan toplam 1 kasaba ve 16 köy bulunur.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ