Denizli Çameli Belediyesi Personel Alımı

Denizli Çameli Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Çameli Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Denizli Çameli Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Denizli Çameli Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Denizli Çameli Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Çameli Hakkında
Çameli, Denizli vilayetimizin bir kazasıdır.

Türkiye İstatistik Kurumu 2010 senesi datalarına nazaran kaza merkezinin nüfus bilgisi: 2.802 ‘dir. Denizli vilayetinin en güneyde bulunan kazasıdır. İl merkezine mesafesi 112 kilometredir. Köyleriyle birlikte toplam ilce nüfus bilgisi 19.999 (2010) şeklindedir. Alabalığı, elması, fasülyesi, patatesi, fındığı ve en ehemmiyetlisi cevizi ünlüdür.

Akdeniz iklimi egemendir. Çameli ilçemiz çoğunlukla orman içerisinde fazla dağınık, birazcık dalgalı birazcık da plato karakterli bir arazi alanına haiz olup, 33, 51 ve 37, 17 kuzey enlem ve boylamları içinde bulunur.İlçenin bütün yüz ölçümünün %75’i ormanlık alanlarla serilidir. Bu %75’lik alanın fazla azca bir bölümü bozuk orman alanı şeklindedir.

Akdeniz dağ iklimi tipi egemenlik süren ilçemizdeki kışlar soğuk ve yağmurlu, yazlar serin geçer. Yağmurlar çoğunlukla Ekim ayı itibari ile başlar. Nisan ayı son zamanlarına kadar sürer. Kış ayında yağmur çoğunlukla kar şeklinde görülür. Ocak ve Şubat aylarında yağan kar Mart ayı ortalarında (yüksek bölgeler dışında) kalkar. Çoğunlukla egemen rüzgarlar Kuzey rüzgarları şeklindedir. İlçe içerisinde en yüksek sıcaklık yaz mevsiminde 36 derece, en az ise 15-17 dereceler içinde seyreder. Sene süresince yaklaşık sıcaklık 11-12 derece şeklindedir.

İlçe içerisinde Akdeniz Bölgesinin tipik bitki örtüsü olan maki bitki örtüsü genellikle çok azdır. İlçenin %75’i ormanlarla kaplı durumdadır bunlar kızılçam, ardıç karaçam, ve meşe topluluklarıdır. Deprem haritası olaraktan ülkemizin en rizikolu mıntıkalarından bir tanesidir. Çameli’nin Kirazlıyayla Köyü iklim olarak Çameli ilçesinden epey farklı haldedir. Çameli ilçemizde karlı bir kış gününde Kirazlıyayla, Fethiye’deki havayla aynı olmaktadır. Akdeniz İklimi’nin özellikleri oldukça fazla görülür. Çevresine nazaran epey alçak bir düzeydedir(yükselti: 900). Ve nüfus bilgisi 1500 civarlarındadır. Şehrin gençleri alabalık tesislerinde iş imkanları bulmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ