Denizli Beyağaç Belediyesi Personel Alımı

Denizli Beyağaç Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Beyağaç Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Denizli Beyağaç Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Denizli Beyağaç Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Denizli Beyağaç Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Beyağaç Hakkında
Beyağaç Denizli vilayetinin bir kazasıdır.

Beyağaç, merkezi nüfusu Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre: 2.900’dür. Epey yeşil ve serin bir mevkide kalır. Ek olarak kartal gölü ve serin yaylaları da epey ilgi çekici yerlerden bir tanesidir. Büyük Menderese akan ek olarak kemer barajına yaşam deposu olan Akçay burada yer almaktadır.Ek olarak Sandras Dağı’nın bütün ihtişamıyla olan güzelliği temiz, oksijen dolu havasıyla Beyağaç ilçemiz cennet gibidir. Anıt ağaçları kamp bölgeleri ile tanınmış güzide bir kazadır.

İlçe içerisinde ekonomik kamp bölgeleri ve servislerle fazla para harcamadan oluşturulan ülkemizin gidilmemiş kamp yerlerinden bir tanesidir. Sandras Dağı, Akçay, Anıt Ağaçlar, Kamp sahaları, Kartal Gölü biçiminde gezip görülebilecek turistik yönden ehemmiyetli doğal zenginlikleri bulunur. Beyağaç ilçemizde gelir kaynakları tütün ve hayvancılıktır. İklimi yumuşaktır, senede 2-3 kez kar yağışı görülmektedir ve tahmin edildiği üzere senede 15 gün kar toprakta bulunur.

İlçe 1966 senesinde “Eskere” ve “Sarıyer” köylerinin birleşmesi neticesinde “Beyağaç Köyü” ismini almış hemen sonra koşulları yeterli bulunarak 1972 senesinde “Belediye” olaraktan teşkilatlanmıştır. 1991 senesinde ise bağlı bulunmuş olduğu Kale ilçesinden ilişkisi kesilerek fiilen ilçe yapılmıştır. Zengin krom madeni yatakları ve orman varlığı ile doğal güzellikleri oldukça fazla dikkat çeker. Beyağaç ilçemize bağlı olan toplam 8 köy bulunur.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ