Denizli Bekilli Belediyesi Personel Alımı

Denizli Bekilli Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Bekilli Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Denizli Bekilli Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Denizli Bekilli Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Denizli Bekilli Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bekilli Hakkında
Bekilli, Denizli ilinin bir kazası. Üzümü, şarabı ve pekmezi ile ünlüdür. Her sene şarap şenliği düzenlenir. Dionysos antik şehri burada yer almaktadır.Bekilli ilçesinde ilk yerleşmenin ne süre olmuş olduğu tam bilinmemekle beraber 1211 ile 1243 tarihleri içinde yerleşmelerin olduğuna değin güçlü işaretler yer almaktadır.

Anadolu evveliyatına baktığımız zaman, Bekilli ve etrafında sırası ile Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlıların hâkimiyet kurmuş oldukları görülür.

Büyük Taarruz esnasında kazanın bir kısmı Yunanlarca işgal edilmişse de Kurtuluş Savaşı ile birlikte 31 Ağustos gecesi bölgeden çekilerek Uşak iline doğru gerilemiştir.

İlçe Osmanlılar döneminde ilk zamanlar Afyonkarahisar Sancağı’na bağlı olan bir köy durumundayken, 1884 senesinde İzmir iline; ondan sonra da Denizli vilayetine bağlı duruma getirilmiştir. 1910 senesinde nahiye olacak şekilde uzun zaman Çal kazasına bağlı kalmış, 1987 yılında çıkartılan 3392 sayılı yasa ile de ilçe durumuna getirilmiştir.

Bekilli’ye bağlı olan 15 semt bulunur.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ