Çorum Dodurga Belediyesi Personel Alımı

Çorum Dodurga Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Dodurga Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Çorum Dodurga Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Çorum Dodurga Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Çorum Dodurga Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Dodurga Hakkında
Dodurga, Çorum vilayetine bağlı olan bir kazadır.

Çorum vilayetine 45 kilometre, Osmancık’a 35 kilometre, İskilip’e 57 kilometre, Kargı’ya 65 kilometre, Oğuzlar’a 25 kilometre, Laçin’e 16 kilometre, Hamamözü(Amasya)’ne 25 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.Dodurga, Karadeniz Bölgesinin Batı Karadeniz Kısmının güney doğu bölgesinde kalır. Dünyada 400 20′ – 400 35′ kuzey enlemleri ile 340 20′ – 340 30′ doğu boylamları içinde kalır . Çorum’un 14 kazasından kabul edilen Dodurga, Çorum vilayet merkezinden 45 kilometre kuzey taraftadır. Dodurga kazasının kuzey bölgesinde Osmancık, batı bölgesinde İskilip kuzeydoğu tarafında Laçin kazaları bulunur. Dodurga, İstanbul, Samsun karayolunun 20 kilometre güney bölgesinde bulunur. Yüzölçümü 214 kilometre, denize olan yüksekliği 510 metre olan Dodurga kazası Kızılırmak’a 25 kilometre uzaklıkta Alpagut çayı kenarına inşa edilmiş bir beldedir.

Dodurga kazası iç anadolunun karakteristik karasal ikliminin, Karadeniz iklimine geçiş tipi karar devam eder. Yaz ayları sıcak ve kurak, kışlar esas kara ikliminden daha ılık geçer.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ