Çankırı Kızılırmak Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Kızılırmak Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Kızılırmak Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Çankırı Kızılırmak Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Çankırı Kızılırmak Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Çankırı Kızılırmak Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Kızılırmak Hakkında
Kızılırmak kazası Çankırı vilayeti gibi tarihin muhtelif zamanlarında Anadolu’ya gelmiş olan devletlerin hakimiyeti altına girmiştir. Türk topraklarına katılışı Çankırı Fatihi Karatekin adlı Selçuklu Beyi döneminde olmuş ve sonrasında Candaroğulları Beyliği topraklarına dahil olmuştur.Bundan sonra gelen devirlerde Osmanlı Devleti’nin egemenliğinde kalmış olan Kızılırmak, Cumhuriyetinin ilanıyla günümüzdeki ülke hudutları kapsamı altında yer almıştır.

Kızılırmak, tarihi Cumhuriyet öncesine dayanan bir yaşam noktasıdır. 1930’lu yıllarda Hüseyinli Köyü olaraktan Kalecik İlçesine bağlı olan durumundayken, Çankırı’nın vilayet olmasından sonrasında Çankırı iline bağlanmış, 1985 senesinde Belediye olmuş, 1987 senesinde ise ilçe sıfatını edinmiştir.

Kızılırmak ilçesi Çankırı iline 55 kilometre, Ankara iline ise 145 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. 40 Kuzey enlem, 33-34 Doğu boylamları içinde bulunan kazanın, Doğu bölgesinde Sungurlu ilçesi, Batı bölgesinde Çankırı İli, Kuzey bölgesinde Bayat İlçesi, Güney bölgesinde ise Sulakyurt ilçesi yer almaktadır.

Yaşam yerinde zemin, oligosen yaşlı çökellerden oluşmuştur. Sırayla, üstte örtü durumunda konglomera tabakası yer almakta, alt kısmı kil taşı, silt taşı, mera ve kum taşı katmanları ardışık olacak şekilde sıralanmaktadır. Ek olarak bu birimler iç tarafında jips tabakalarına da denk gelinmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ