Çankırı Bayramören Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Bayramören Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Bayramören Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Çankırı Bayramören Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Çankırı Bayramören Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Çankırı Bayramören Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bayramören Hakkında
Bayramören, Çankırı vilayetinin bir kazasıdır. Bayramören, Kurşunlu kazasına baglı nahiye olurken; 1973 senesinde Belediyelik, 1991 senesinde ise Kurşunlu kazasından ilişkisi kesilerek; kaza statü durumu edinmiştir. Kazaya bağlı olan 27 köy, merkezde ise 3 semt bulunmaktadır. 2011 ADNKS datalarına bakılırsa kaza Merkezi 634 nüfusuyla ülkemizin minimum nüfusa sahip kaza merkezi konumundadır.İlçe vilayet merkezine 105 kilometre uzakta olup, Çankırı ilinin Kuzeybatı tarafında bulunmaktadır. İlçe kuzey bölgesinde Kastamonu vilayeti Araç ilçesi, batı bölgesinde Çerkes kazası ve Karabük vilayeti Ovacık kazası, güney bölgesinde Atkaracalar ve Kurşunlu, doğu bölgesinde de Kurşunlu kazası yer almaktadır. Toplam 265 kilometrekarelik yüzölçümü büyüklüğündedir.

Coğrafi yapısının ve iş alanlarının azlığı nedeniyle öncelikli İstanbul ve Ankara ilimize olmak suretiyle büyük bir göç olmuştur. Ek olarak tarihi yapısı ve doğal çevresiyle ufak bir kazadır.

Ek olarak her yıl Pre-Paragliding World Cup Çankırı (Bayramören) & Türkiye Şampiyonası 1. Ayağı gerçekleşmektedir. Bu yüzden çevre vilayetlerden büyük alaka görmektedir. İlçe içerisinde yaşayanların büyük çoğunluğu emekli, arta kalan bölümü ise çeşili işlerde çalışmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ