Burdur Çavdır Belediyesi Personel Alımı

Burdur Çavdır Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Çavdır Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Burdur Çavdır Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Burdur Çavdır Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Burdur Çavdır Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Çavdır Hakkında
Çavdır kazası; biri merkez, üçü bucak haline gelmek suretiyle toplam dört belediye ve dokuz köyden oluşmuş olan bir yönetimsel yapıya haizdir. Kasabalarımız; Kozağaç, Söğüt ve Bayır.Çavdır’da Hükümet Konağı olmadığından ötürü, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait binada günümüzde, Çavdır Kaymakamlığı, Malmüdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü üniteleri icraatlarını devam ettirmekte, Tapu Sicil Müdürlüğü, Çavdır Belediyesi hizmet binasında yer almaktadır. Müftülük ise mülkiyeti Türk Diyanet Vakfına ilişik binada, İlçe Tarım Müdürlüğü bizzat binasında, İlçe Emniyet Amirliği ve Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği üniteleri bizzat binalarında hizmet sunmaktadır. İlçemizde adalet sarayı teşkilatı 1992 senesinde inşa edilmiş olup, günümüzde Çavdır Belediye Binasının birinci katında icraatını devam ettirmektedir. İlçemizde bir tanesi merkezde olmak suretiyle 5 tane sağlık ocağı, 8 tane sağlık evi bulunmaktadır. Ek olarak 112 Acil Sağlık Hizmetleri Teşkilatı 24 saat hizmet sunmaktadır.

İlçemizde Jandarma teşkilatı cumhuriyetin ilk senelerinde inşa edilmiştir. Çavdır ilçesinin kaza bulunması ile birlikte 30.06.1992 senesinde İlçe jandarma Komutanlığı faaliyete geçirilmiştir. 1999 seneye kadar çarşı içindeki eski binasında, 1999 senesinden sonra de şu anda bulunmuş olduğu çevre yolu üstündeki binasında icraatını sürdürmektedir. Ek olarak ilçemize bağlı olan Söğüt Jandarma Karakolu bizzat binasında icraatını sürdürmektedir. İlçemizde; bir halk eğitimi merkezi, iki genel lise, bir Ticaret Meslek Lisesi, altı tane 8 sınıflı ilköğretim okulu, 5 tane beş sınıflı ilköğretim okulu, bir bağımsız anaokulu bulunmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ