Bolu Mudurnu Belediyesi Personel Alımı

Bolu Mudurnu Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Mudurnu Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Bolu Mudurnu Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Bolu Mudurnu Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Bolu Mudurnu Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Mudurnu Hakkında
Mudurnu, bir kazasıdır. İl merkezine 52 kilometre uzaklıkta bulunan Mudurnu İlçesi eski Türk evleri dolayısıyla ehemmiyetli bir özelliğe haizdir. Yeşilin egemen olmuş olduğu ilçe içerisinde yer alan 165 tane ev ve 8 Cami, çeşme ve hamam olmak suretiyle toplam 173 adet mimari değeri yüksek yapı sebebiyle “Kentsel Sit Alanı” ilan edilmiştir. Mudurnu’ya 5 kilometre uzaklıkta yer alan Babas Kaplıcası’nın metabolizma rahatsızlıkları ve hafifçe diabetliler üstünde pozitif tesirleri bulunur. Konaklama tesisi olaraktan restore edilmiş konaklar tarih öncesinin ihtişamımını taşımaktadır. Mudurnu ilçemizin 30 kilometre Kuzeybatı tarafında bulunan Sarot Kaplıcası Taşkesti – Kaplıca Köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. Bolu vilayeti dahilinde yer alan tüm maden sularından farklı bir hususiyet taşıyan kaynak, sıcak ve sülfatlıdır.

İlk Türk yerleşiminin Selçuklu devrinde başlandığını bildiğimiz Mudurnu, sonrasında Osmanlı İmparatorluğunun çekirdeğini oluşturan temel bölge içinde kalır. Osman Bey devrinde aşırı Türk akınlarına maruz kalan Mudurnu, Samsa Çavuş ve Köse Mihal’in rehberliğinde Osmanlı Beyliğinin ilk topraklarına katılmıştır.
Mudurnu ilçemizin 1 beldesi, 73 köyü ve 7 beldesi bulunmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ