Bilecik İnhisar Belediyesi Personel Alımı

Bilecik İnhisar Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. İnhisar Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Bilecik İnhisar Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Bilecik İnhisar Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Bilecik İnhisar Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

İnhisar Hakkında
Bilecik’in bir kazasıdır. Ülkemizin Kuzeybatısında bulunan kaza; Kuzeybatı tarafında Gölpazarı, kuzey bölgesinde Yenipazar, kuzeydoğu tarafında Sarıcakaya, doğu bölgesinde Mihalgazi güneydoğu tarafında Eskişehir Merkez İlçe ve güneybatı tarafında Söğüt kazalarıyla sınırdır. İlçenin yüzölçümü 315 kilometrekaredir. 1990 yılında kasaba olaraktan bağlı olduğu Söğüt’ten ilişkisi kesilerek ilçe yapılmıştır. Sınır kazalar Söğüt ve Yenipazar gibi ekonomik olaraktan Eskişehir vilayetine bağlı durumdadır.İlçenin nüfusu 2000 genel nüfus araştırmasına bakılırsa 6661 şeklindedir. Bu durumun 2318 kişisi kaza merkezinde, 4343 kişisi ise bucak ve köylerde yaşayan bir konumda bulunmaktadır. İlçe merkezinde 4 semt bulunur.

Merkez dışında olmak üzere kaza merkezine bağlı olan; 9 köy (Akköy, Çayköy, Harmanköy, Hisarcık, Koyunlu, Muratça, Samrı, Tarpak, Tozman) ve 4 semtten meydana gelmektedir. Sonradan kaza olduğu için, asayişi İlçe Jandarma Komutanlığı’nca götürülmektedir. Lakin 01.04.2008 yılında ilçeye polis karakolu yapılmıştır ve asayiş bu yapılan karakol tarafından sağlanmaktadır. İlçeye bağlı olan tek kasaba, Tarpak beldesidir ve 1992 yılından bu yana bu statüyü yürütmek durumundayken çıkan beldeler kanunca köye çevrilmiştir. 

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ