Bilecik Gölpazarı Belediyesi Personel Alımı

Bilecik Gölpazarı Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Gölpazarı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Bilecik Gölpazarı Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Bilecik Gölpazarı Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Bilecik Gölpazarı Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Gölpazarı Hakkında
Gölpazarı, Bilecik vilayetinin bir kazasıdır.Osmanlının kuruluşunda hizmetleri geçmekte olan Gazi Mihal önemlidir. Günümüzde Gazi Mihal ismi bir ilköğretim okulunda ve ilçe içerisinde bulunan bir hamam ismine verilmiştir. İlçe içerisinde Hava şehitlerinden pilot yüzbaşı Cengiz Topel namına yaptırılmış olan bir ilköğretim daha yer almaktadır.

Çanakkale’de yapılan Kurtuluş Savaşına birçok gencini gönderen ve kaybeden halk, Büyük Taarruz’da ise Sakarya Nehrinin fazlaca yükselmesi sonucunda düşman işgaline maruz kalmıştır. Yörede yaşayan yerli halka Manav denilmektedir.

Kocakamalar, Bölükbaşılar (Sütçüler), Köseler, Ayazlar, Eyüpağalar,Alapanlar, Keskinağalar, Hacımollalar,Kayalar, Kazımağalar, Kadıoğulları ve Karaşükrüler dünden bugüne uzanmakta olan öncelikli aile lakaplarıdır. Bilecik kaza merkezine olan yakınlığı ve ekonomik yetersizliklerden dolayı oldukça fazla göç veren bir ilçe konumundadır.

İlçe olaraktan merkez dışında olmak suretiyle kaza merkezine bağlı olan; 47 köyden meydana gelmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ