Batman Beşiri Belediyesi Personel Alımı

Batman Beşiri Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Beşiri Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Batman Beşiri Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Batman Beşiri Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Batman Beşiri Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Beşiri Hakkında
Beşiri (Kürtçe telaffuz olarak Qubîn demektir), Batman vilayetine bağlı olan bir kazadır.İlçe, kuzeyinden güneye dar ve uzun bir hat halinde bulunan Batman şehrinin orta bölgesinde Batman merkez ilçenin doğu bölgesinde yer almaktadır. Doğu bölgesinde Kurtalan kazası, güney bölgesinde Hasankeyf kazası ve Gercüş kazası, kuzey bölgesinde ise Kozluk kazası bulunmaktadır.

İlçenin yüzölçümü tahminen 889 kilometrekare şeklindedir. İlçenin merkezi 680 metre yükseltiye haiz olup, vilayet merkezine tahmin edildiği üzere 16 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. İlçe genel olarak düz bir arazide faaliyete geçirilmiştir. Sahada kışlar yağmurlu, sert ve soğuk, ilkbahar; kısa müddetli, yazlar ise kurak ve epey sıcak olmaktadır. İlçenin tek var olan akarsuyu olan “Garzan çayı” ilçeyi kuzey tarafından güneye geçtikten sonrasında Dicle Nehri ile birleşmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ