Balıkesir Manyas Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Manyas Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Manyas Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Balıkesir Manyas Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Balıkesir Manyas Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Balıkesir Manyas Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Manyas Hakkında
Manyas, Balıkesir’in bir kazasıdır. Kuzey bölgesinde Bandırma, batı ve Kuzeybatı tarafında Gönen, güney bölgesinde Balıkesir vilayet merkezi, güneydoğu bölümünde Susurluk ve güneybatı bölgesinde Balya kazaları ile çevrelenmiştir. Marmara Bölgesi’nin güney bölgesinde mekan alıp, endüstri kuruluşlarıyla henüz çok kirlenmemiştir. İlçenin kuzey bölgesinde yer alan Manyas Kuşgölü yönetimsel olaraktan Bandırma kazasına bağlı durumdadır.Köy sayısına baktığımız zaman Kafkas göçmenlerinin pek çok olmuş olduğu görülür. Merkezde de nüfusları yoğundur. Bunun yanı sıra Yerli Türk unsurlar ve Balkan göçmeni Türklerle beraber Pomak, Arnavut gibi Balkan kökenli kategoriler azca da olsa yer alır.

İlçe bağlısı olacak şekilde merkez dışında olmak suretiyle kaza merkezine bağlı olan; 2 kasaba, 46 köy ve 4 semtten meydana gelmektedir. Nihai 20 senede nüfusu Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre 600 kişi yükselmiştir. Güncel nüfusu TUIK verilerine göre yaklaşık 5.000 şeklindedir.

İlçede Manyas Anadolu Lisesi, Atatürk Orta Okulu, Manyas Lisesi, İstiklal İlköğretim Okulu, İmam Hatip Lisesi bulunmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ