Balıkesir Gömeç Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Gömeç Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Gömeç Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Balıkesir Gömeç Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Balıkesir Gömeç Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Balıkesir Gömeç Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Gömeç Hakkında
Gömeç, Balıkesir’in bir kazasıdır. Burhaniye kazası ile Ayvalık kazası arasındadır. Zeytinyağı ile meşhurdur.

Tanınmış Artur ve Turkuaz yazlık siteleri bu kaza hudutları içinde yer almaktadır.

İlçemizin kuzey bölgesinde Edremit Körfezi ve Burhaniye İlçesi, doğu bölgesinde Burhaniye İlçesi, güney bölgesinde Ayvalık İlçesi, batı bölgesinde Edremit Körfezi yer almaktadır.

İlçemizde Boşnak göçmenleri çoğunluğu oluşturuyor. Bunların dışında yerli yörükler, Yunanistan göçmenleri ve Arnavutlar da yer almaktadır.Mustafa Kemal Atatürk’ün silüetini çağrıştıran bir tepe ve yüzyıllık çınarları ile ünlüdür. Ek olarak koyun sütünden oluşturulan ve jöle kıvamındaki yoğurdu ünlüdür.
Merkezin ortalama deniz seviyesi yüksekliği 10’dur. Senelik yaklaşık sıcaklık 15-16 derece şeklindedir. İlçenin doğu bölgesinde Madra Dağı yer almaktadır. İlçe içerisinde akarsu olmayıp, arazinin % 70’i dağlarla kaplı, %30’u ovalıktır. İlçenin kıyı şeridi uzunluk mesafesi ; Merkez 4.400 metre, Karaağaç 10.600 metre, Keremköy 2.500 metre. Toplam 17.500 metredir. Doğu bölgesinde Madra Dağı yer almaktadır.

Tarımda temel ürün zeytindir. 11.150 hektar zeytinlik arazi,1.250.000 adet zeytin ağacı bulunmaktadır. Sağlanan zeytinlerin sofralık olacak şekilde işlenen bölümleri İlçe içinde ve dışında pazara sürülmekte, yağlık olanları da İlçemizde etkin durumda yer alan 13 zeytinyağı tesisinde işlenerek zeytinyağı olacak şekilde pazara takdim edilmektedir. Sanayii bitkileri imalatında, zeytin haricinde 2005 senesi imalatı tahmin edildiği üzere 1.808 dekar arazide 600 ton pamuk üretimi gerçekleşmiştir.

Sebze imalatında domates, bakla, bezelye, patlıcan, pırasa, biber, salatalık, ıspanak, havuç, bamya ve lahana imalatı gerçekleşmektedir. Bu mamullerin yöre İlçelere satışı yapılmaktadır. 

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ