Balıkesir Altıeylül Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Altıeylül Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Altıeylül Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Balıkesir Altıeylül Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Balıkesir Altıeylül Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Balıkesir Altıeylül Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.Altıeylül Hakkında
Altıeylül, Balıkesir’de yer alan bir ilçedir. 12 Kasım 2012 yılında Meclis Genel Kurulu’nda kabul edilmiş olan 6360 sayılı yasa ile kurulmuş ve 2 Eylül 2013 senesinde ilçeye ilk kaymakam atanmıştır. 2014 Ülkemiz yerel seçimleri ile birlikte, kazaya ilk belediye başkanı atanmıştır.

Daha eskiden yer alan Merkez kazasının Altıeylül ve Karesi olaraktan iki farklı duruma bölünmesiyle beraber, 13 semt ve 81 köy bu kazaya bağlı duruma getirilmiştir. Balıkesir vilayeti, büyükşehir statü durumu kazandığı için köyler de semt statü durumu almaya hak kazanmıştır. Şu anda Altıeylül kazasında 94 semt yer almaktadır.

İlçe, 2013 senesi dolayısıyla 170.260 nüfusa sahiptir. Bu nüfus ile, Balıkesir’in en fazla nüfusa sahip kazası konumuna gelmiştir.

Kentin spor kulüplerinden Balıkesirspor’un futbol stadı bu ilçe içerisinde yer almaktadır. Ek olarak, 2014 senesinde ilçe içerisinde Altıeylül Belediyespor faaliyete geçirilmiştir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. osman koçbey diyor ki:

    SAYIN FEN İŞLERİ HİÇMİ SINDIGI CADDESİNE GEMEZMİSİNİZ BAYRAM KIZ ÖĞRENCİ YURDU NİLİFER KIZ ÖĞRENCİ YURDU ÖNLERİNİ GÖRMEZMİSİNİZ BU YURTLARDA BİLDİĞİNİZ GİBİ ÜLKENİN DÖRT BİRYANINDAN GELEN ÖĞRECİLER VAR BİLİYORSUNUZ SİZİN ADINIZA BEN UTANIYORUM BURALARIN BU HALİNE BAKARAK İYİ ÇALIŞMALAR.

  2. Murat ÇAMLILAR diyor ki:

    Adım Murat Soyadım ÇAMLILAR 20 Mayıs 1988 yılı Balıkesir/Merkez doğumluyum.İlkokulu ve Ortaokulu Balıkesir Karahallılar İ.O da okudum.Lise dönemimde Adnan menderes mahallesinde oturduğumdan dolayı Adnan menderes lisesinden mezunum.Uşakta 2 Yıllık Üniversite kazanmama rağmen çalışmam gerektiğini düşündüğümden dolayı mezun olamadım.01 Şubat 2010 – 09 Mart 2014 tarihleri arasında 4 yıl 2 ay Özel Firmada (BARGELLO PARFUME) çalıştım.İşten Askerlik vazifemi tamamlamak için ayrıldım.Şuanda ise 25 Mart 2015 tarihinden itibaren aynı firmada çalışmaktayım.Kadronuzda kendimi görmek için müracaat etmek istiyorum.

BİR YORUM YAZ