Aydın Germencik Belediyesi Personel Alımı

Aydın Germencik Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Germencik Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Aydın Germencik Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Aydın Germencik Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Aydın Germencik Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Germencik Hakkında
Aydın vilayetine 25 kilometre uzaklıkta bulunan kaza, bereketli Büyük Menderes ovasının orta kısmında bulunur. Aydın-İzmir karayolunun üstünde olmasının dışında, İzmir-Aydın-Afyon ve Ortaklar-Söke şeklinde iki demiryolunun da kavşağında kalır.

Germencik’in iç tarafında yerleşim, Aydın-İzmir karayolunun iki yanında ağırlık göstermektedir.

İlçe bağlısı olaraktan merkez dışında olmak suretiyle kaza merkezine bağlı olan; 3 kasaba, 27 köy’den meydana gelmektedir.Tarıma bağlı ekonomisinde incir öncelikli üründür. Bununla birlikte olarak zeytin, pamuk, susam meyan kökü de ziraatı yapılan önemli ürünlerdendir. 

İlçe içerisinde tahin, helva, zeytinyağı, tuğla, un üretimevleri ile çırçır fabrikaları yer alır. İlçe içerisinde 92 dekar domates, 16 dekar süs nebatı ve kalanı farklı sebzeler ekilmiş olan 107 dekar sahada sera sebzeciliği gerçekleşmektedir.

İlçe içerisinde 7140 tane büyük ve 7560 tane küçükbaş olmak suretiyle toplam 14.700 baş hayvan yer almakta olup, senede 28.600 ton süt üretimi yapılmaktadır. İlçe içerisinde 2470 tane arı kovanı yer almakta ve 27.200 kilo bal, 670 kilo balmumu sağlanmaktadır. İlçe içerisinde Et tavukçuluğu yetiştirmeciliği gerçekleştiren 3 işletme yer almakta olup, kesim gerçekleşmektedir.

Endüstri kuruluşu olaraktan; 6 çırçır tesisi, 1 tane nbitkisel yağ üretimevi, 1 soğuk hava deposu, 1 yapı malzemeleri imalat yeri, 1 kiremit imalat yeri, 12 tarımsal birleşke, 15 ekmek fırını, 145 incir işletmesi yer almaktadır. Ek olarak, işleme sığası 4.200 ton olan salamura işletmesinde, 3.000 ton sofralık zeytin salamurası gerçekleşmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. eşref küçük diyor ki:

    germencik belediye de iş istiyorum yetkili kişiler ilgilenin.

BİR YORUM YAZ