Artvin Ardanuç Belediyesi Personel Alımı

Artvin Ardanuç Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Ardanuç Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Artvin Ardanuç Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Artvin Ardanuç Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Artvin Ardanuç Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Ardanuç Hakkında
Ardanuç, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Artvin vilayetine bağlı olan bir kaza ve kazanın merkezi olan bucak.İlçe toprakları 988 kilometrekarelik bir konumu kaplar.

13 Şubat 1921 tarihinden 1945 senesine değin Artvin merkez kazasına bağlı olan bir bucak halindeydi. 1 Ağustos 1945 tarih ve 4769 sayılı kanunun çıkmasıyla ilçe yapılmıştır. İlk kaza merkezi Tütünlü durumundayken 1948 senesi Kasım ayı itibari ile kaza merkezi Adakale’ye nakledilmiştir.

İlçe’de yaşayan nüfusun büyük kısmını Kıpçak Türkleri meydana getirir. Geriye kalmış olan nüfus ise Poşalardan oluşmaktadır.
Ardanuç kazası merkez ve Aşağıırkmaklar olmak suretiyle 2 bucağa ayrılmaktadır.. Merkez bucakta 1 kasaba ve 37 köy, Aşağıırmaklar bucağında ise 12 köy yer alır. Ardanuç beldesinde 1 semt bulunmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ