Antalya Kepez Belediyesi Personel Alımı

Antalya Kepez Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Kepez Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Antalya Kepez Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Antalya Kepez Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Antalya Kepez Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Kepez Hakkında
Kepez Antalya ilinin temel merkezinde yer alan 3 merkez kazadan biri olmuştur. Güney hududu halk içinde Çevre Yolu olacak şekilde tanınan Gazi Bulvarı ve Çakırlar yolu ile başlamakta olup kuzey vilayet hududuna değin sürer. 2013 nüfus datalarına bakılırsa 450.734 nüfusa haizdir. Kepez, nüfus bilgisi 453.255 olan Muratpaşa ilçesinden sonra nüfusu TUIK verilerine göre en fazla nüfusa sahip 2. Antalya kazasıdır. 60 semti 7 köyü bulunur.Varsak belediyesi hudutlarında yer alan Düden Şelalesi Türk firmalar ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Kent merkezi’ne ulaşımı elde eden hafif raylı sistemi de bulunmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Iller arası Otobüs Terminali Kepez’de yer almaktadır. İlçe içerisinde hayvanat bahçesi ile piknik ve mesire sahası yer almaktadır. İlçe içerisinde yer alan Ahatlı Vakıf Çiftliği ve Zeytinliği, kent içerisindeki en büyük yeşil alanı olmasına rağmen resmi olacak şekilde halka açık değildir. Antalya ilinin Masadağı ve Kepezüstü kesimlerinden şehir manzarası görülebilmektedir. Kepezüstü’nde Buca’dan sonrasında ülkemizin en büyük ikinci Mustafa Kemal Atatürk maskı yer almaktadır.

İlçe içerisinde Yeşil Antalya Sanayi Sitesi, Pamuklu Dokuma, Ferrokrom, Çimento Fabrikaları ve Kepez Hidro Elektrik Santrali yer alır.

Arazi yapısı güneye uzandıkça düzleşir. Kuzeybatı tarafında Döşemealtı, güneybatıda Konyaaltı, güney bölümde Muratpaşa, doğu tarafından Aksu kazaları bulunur.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. selçuk duran diyor ki:

  memur ve işçi alımı

 2. selçuk duran diyor ki:

  iş basvurusu

 3. ozan cihan diyor ki:

  2000 yılından bu yana çeşitli iş alanlarında çalışmış bulunmaktayım. 2004 Yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra Sanayi ve Endüstriyel Mutfak sektöründe faal olarak çalıştım ve yöneticilik yaptım. Antalya’ya eşimin iş durumundan dolayı yerleşmiş bulunmaktayım.
  İyi derecede lojistik, depo yönetimi, ön muhasebe ve personel yönetimi bilgisine sahibim. Halen Doğan Holding bünyesinde Antalya Özdilek AVM D&R Mağazasında Depo Amiri olarak çalışmaktayım.

BİR YORUM YAZ