Antalya Kemer Belediyesi Personel Alımı

Antalya Kemer Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Kemer Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Antalya Kemer Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Antalya Kemer Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Antalya Kemer Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Kemer Hakkında
Kemer, Akdenizin kıyı bölgesinde, Antalya’ya 40 km mesafede bulunan bir kazasıdır. 1980’li senelerin başına değin ufak bir köy olurken nihai 20 yıl içinde oluşturulan tesislerle Türk turizminin en dikkat çekici merkezlerinden bir tanesi durumuna sahip olmuştur. Önce köy sonrasında bucak olduktan sonrasında 13 Eylül 1991 senesinde de ilçe durumunu edinmiştir.Batı Toros Dağları’nın eteklerinde ve 52 km kıyı şeridi süresince uzanmakta olan Kemer kazası, ülkemizin en dikkat çekici turizm merkezlerinden bir tanesidir. Yaşadığımız çağda Kemer’in bulunmuş olduğu sahada, 1910’lu senelerde Eski Köy ismi ile tanınan ve dağlardan gelmiş olan seller neticesi göl ve bataklıklardan oluşmuş olan bir yaşam alanı vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden savunmak için, dağların eteklerinde 23 km uzunlukta bir taş duvar ördüler. Sonraları, bu duvar sebebiyle köylerine Kemer diyeceklerdir.

Kemer in en eski tarihi Milattan Önce 690 seneye göre şekillenmektedir. Phaselis antik kentinin kuruluşu bu zamana göre şekillenmektedir.

Kemer, 320 yat kapasitesine sahip çağdaş marinasıyla yat turizminde de ehemmiyetli bir yer teşkil eder. Marina ve 52 kilometrelik kumsal şeridi Avrupa Çevre Eğitim Vakfı (FEEK)’in amaçladığı kriterleri oluşturarak Mavi Bayrak temin etmeye hak edinmiştir.

Kemer bölgesi turistik dönem süresince birçok faaliyete ev sahipliği gerçekleştirmektedir. Phaselis Sanat Faaliyetleri, Kemer Off-Shore Yarışları, Dünya Ralli Şampiyonası ülkemiz ayağı (WRC Rally of Turkey), Kemer Karnavalı benzeri başka icraatları ve tanınmış gece klüpleriyle sezon süresince bölgenin toplumsal ve turistik yaşamına büyük katkılar vermiştir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat çiftçi diyor ki:

    selam iş arıyorum inşallah iş fırsatı imkanı verirsiniz

BİR YORUM YAZ