Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi Personel Alımı

Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Gümüşhacıköy Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Gümüşhacıköy Hakkında
Gümüşhacıköy Amasya’nın en batıda bulunan kazasıdır. Daha evvelki ismi Hacıköy olurken Gümüş Nahiyesi ile ismi birleştirilerek Gümüşhacıköy olmuştur.

Karadeniz Bölgesi’nde, Amasya vilayetine bağlı olan ilçemizin Yüzölçümü 819 kilometrekaredir. Doguda Merzifon kazası, güney ve batı tarafında Çorum, kuzey bölümde Samsun illeriyle çevrelenmiştir.Amasya vilayeti Karadeniz Bölgesi’nin orta kısmında bulunmaktadır. Gümüşhacıköy vilayetin kuzeybatı bölgesinde yer almaktadır. İlçe doğu bölgesinde Merzifon ilçesine 20 kilometre, batı tarafında Çorum vilayeti Osmancık kazasına 40 kilometre, güney bölümde Hamamözü kazası (25 kilometre) üstünden Çorum vilayetine 60 kilometre devlet karayolu ile bağlı olup, ek olarak kuzey tarafından de Samsun vilayeti Vezirköprü kazasına yayla yolundan 40 kilometre uzaklıktadır.

İlçe 600 kilometrekare aralığında bir yüzölçüme haizdir. Deniz düzeyinden yüksekliği 810 metredir.

İlçemizde 4 tane sulama amaçlı göletler yer almaktadır. Bunlardan en büyüğü Karaköy (Balıklı), sırasıyla İmirler, Çitli Bağlıca, ve Keltepe mahalinde yer alan Ayvalı göletleridir. Bu göletler sulu ziraat alanlarını genişleterek halkımızın ekonomik gelir düzeyini artırmakla kalmayıp, bulundurmuş olduğu balıklarla da sosyal yaşama renk katmıştır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Enver Erdem ERYILMAZ diyor ki:

    Sayın Başkan’ım jandarma Astsubay olarak 13 yıl hizmet verdim. Ve istifa ettim açıktan atama ile Belediyeniz zabıta Müdürlüğünde görev yapmak istiyorum. Saygılarımla arz ederim.

BİR YORUM YAZ