Amasya Göynücek Belediyesi Personel Alımı

Amasya Göynücek Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Göynücek Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Amasya Göynücek Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Amasya Göynücek Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Amasya Göynücek personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Göynücek Hakkında
Göynücek, Amasya’nın bir kazasıdır. Amasya’nın güney batı bölgesinde kalır. Göynücek, Ülkemizde yalnız illere özgü bir duruma haizdir; 4 adet vilayetin arasında yer almaktadır. Göynücek, bir devir Çorum vilayetine bağlı olmuştur. Amasya, Tokat, Çorum ve Yozgat illerinin orta kısmında yer almaktadır. Buradan geçecek çarpı şeklindeki bir otoban, Karadeniz Bölgesi’ni, İç Anadolu Bölgesi’ne, Doğu Anadolu Bölgesi’ne, hem de Ege ve Akdeniz bölgelerine daha yaklaştıracaktır. İlçenin yüzölçümü 845 kilometrekaredir.Şirin Göynücek ilçemiz, var olan durumu ve merkezi yollardan kısmen uzak oluşu dolayısıyla Türk ekonomisine endüstri ve ticaretten ziyade ziraat ürünleriyle katkı sağlamaktadır. Göynücek, bereketli Çekerek ovasıyla “öncelikle tanınmış Göynücek bamyası, soğan, şeker pancarı, haşhaş, arpa, buğday” ve benzeri mamüllerin yetişmesine imkân sunmaktadır. Ek olarak son senelerde hızlı bir şekilde gelişmekte olan meyvecilik, kendini kiraz, elma, vişne, kayısı ceviz ve şeftali ile sürdürmektedir. Yakında tamamlanması tasarlanan Aşağı Çekerek Ovası sulama tasarısı ve kaymakamlığımızca yapılan gelmiş olan ve takip eden sulama projeleriyle ziraat ürünlerinde ve meyvecilikteki, ürün çeşitliliğinin ve verimin en iyi düzeye yetişmesi hedeflenmektedir.

“Amasya ilinin elması Göynücek ilçesinin bamyası” sözünü haklı çıkaracak seviyede bolca ve leziz Göynücek bamyası, gerçekleşen ürün geliştirme faaliyetleri ile Amasya ilinde tescillenmiş olan ününü ülkemiz düzeyinde de duyurmanın çabası içerisinde bulunmaktadır.

İnşası takip eden Küçük endüstri sitesi ve yakında etkinliğe geçmesi beklenen un tesisi ile de endüstri konumunda istihdam edilen yurttaşlarımızın sayısında artma olacaktır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ