Ağrı Taşlıçay Belediyesi Personel Alımı

Ağrı Taşlıçay Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Taşlıçay Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Ağrı Taşlıçay Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Ağrı Taşlıçay Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Ağrı Taşlıçay personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Taşlıçay Hakkında
Taşlıçay, Ağrı vilayetinin bir kazasıdır. ülkemiz İran transit yolu üstünde, Murat nehrinin kuzey kıyı bölgesinde faaliyete geçirilmiştir. Doğu tarafından Diyadin ve Doğubeyazıt, kuzeyinden Tuzluca, batı tarafından Ağrı ve Hamur, güney tarafından Erciş ile çevrelenmiştir. Alanı 798 kilometrekare, deniz düzeyinden yüksekliği 1660 m’dir.Yüzölçümü ise 845 kilometrekaredir. İlçe bağlısı olaraktan merkez dışında olmak suretiyle kaza merkezine bağlı olan; 36 köy ve 4 semtten meydana gelmektedir.

İlçemiz Türkiye-İran transit yolu üstünde Murat nehrinin kuzey kıyı bölgesinde inşa edilmiştir. 

Ağrı vilayetinin ortasında yer alan Taşlıçay’ın kuzey ve güney bölgesinde yer alan 2000 metre yükseklikteki dağlar, orta kısımda murat vadisi ile ayrılır. Arazi volkaniktir, azami noktası Güneydeki Aladağ üstünde yer alan Koçbaşı tepesidir (3510 metre).

Sinek ve Aladağın yüksek kesimlerinde görülmekte olan ve yaz ayı sulak çayırlarla yeşillenen yaylalar ehemmiyetli hayvancılık bölgeleridir.
ülkemizin azami göllerinden birisi olan Balık Gölünün 2/3’ü ilçemizin hudutları içerisinde yer almaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ