Afyon Sinanpaşa Belediyesi Personel Alımı

Afyon Sinanpaşa Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Sinanpaşa Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Afyon Sinanpaşa Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Sinanpaşa Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Sinanpaşa Hakkında
Sinanpaşa, Afyonkarahisar’ın bir kazasıdır. Afyon-Uşak ve Afyon-Antalya karayolları içinde, İl merkezine 33 kilometre uzaklıktadır. 1953 senesinde ilçe yapılmıştır.Bizzat ismini taşıyan ovasında doğu-batı ve kuzey-güney uzantılı, günümüzde izleri görülmekte olan antik yolların kavşağında, Cidyessuz (Küçükhöyük) ismiyle sektöre kazandırılmış, Hitit dönemine değin uzanmakta olan ehemmiyetli bir merkezdir. İlçenin Milattan Önce 4000 senelerinden bugüne kadar farklı egemenliklere sahne olan yaşam alanı olmuş olduğu, yapılan tarihsel araştırmalar neticesinde meydana gelmiştir.

İlçe, kuzey tarafından Kütahya’nın Altıntaş ve Afyon Merkez kazası, batı tarafından Uşak şehrinin Banaz ve yine Kütahya şehrinin Dumlupınar kazası, Güney tarafından Sandıklı ve Hocalar, doğu tarafından Afyon Merkez kazası ve Şuhut ilçeleriyle çevrelenmiştir.

İlçe ovalık bir arazi üstünde faaliyete geçirilmiştir. İlçe topraklarının % 45’i ova niteliğindeki düzlüklerden meydana gelmektedir. Arazinin % 31’i orta eğilimli, % 21’i dik, % 3’ü sarptır.

İklim karakteri kara step özelliği arz eder. Kış ayları soğuk ve kar yağışlı, yaz ayları kurak ve sıcak olmaktadır.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ