Afyon Sandıklı Belediyesi Personel Alımı

Afyon Sandıklı Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Sandıklı Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Afyon Sandıklı Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Sandıklı Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Sandıklı Hakkında
Sandıklı, Afyonkarahisar’ın bir kazasıdır. Afyonkarahisar’a bağlı olan kaza olan Sandıklı, Ege bölgesinin İç Batı Anadolu kısmında, Antalya-Ankara karayolu üstünde kalır. İlçemiz, doğu tarafında bulunan Kumalar dağı eteğinde inşa edilmiştir.

Sandıklı, 29° 50′ – 30° 30′ Doğu boylamı ile 38° 15′ – 38° 45′ Kuzey paralelleri arasındaki yer alan coğrafi pozisyonda kalır. Yüzölçümü ise 1036 kilometrekare şeklindedir.Topraklarını, doğu tarafından aynı vilayetin Şuhut, Güney tarafında Kızılören ve Dinar, batı tarafında Denizli’nin Çivril ve Afyonkarahisar’ın Hocalar, Kuzey tarafında ise Afyonkarahisar ilinin Sincanlı ve merkez kazaları çevirir.

Sandıklı, Türkiye’nin belli başlı büyük merkezlerine karayolu ile epey yakın sayılabilecek bir mesafede bulunmaktadır. Afyonkarahisar iline 61 kilometre, İstanbul iline 515 kilometre, Ankara ilimize 317 kilometre, İzmir iline 315 kilometre, Antalya’ya 231 kilometre, Bursa iline 320 kilometre, Konya’ya 287 kilometre uzaklıkta olan kaza bu durumu ile ulaşım açısından avantajlı bir konumdadır.

Karayolu ulaşımındaki avantajlarına karşın Sandıklı ilçesine demiryolu ile ulaşım imkânları bir epey sınırlıdır. İstanbul (Haydarpaşa) ile Denizli içinde işleyen Pamukkale Ekspresi uzun seneler süresince Sandıklı ilçesinde hayatını sürdüren insanların ulaşım gereksinimini karşılamıştır. Pamukkale Ekspresi’nin 27 Ocak 2008 senesinde Haydarpaşa-Denizli seferini gerçekleştiren treni Kütahya civarlarında raydan çıkmış, ortaya gelmiş olan kazada 9 kişi yaşamını yitirmiştir. Bu ilçeden sonra bir mühlet daha tren seferleri sürmüş fakat Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları tarafınca alınmış olan karar gereğince, 25 Temmuz 2008 tarihi dolayısıyla Pamukkale Ekspresinin seferleri durdurulmuştur.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ