Adıyaman Belediyesi Personel Alımı

Adıyaman Belediyesi personel ve memur alımı hakkında güncel bilgiler. Belediye iş imkanları hakkında detaylar. Adıyaman iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilinmesi gerekenler…

Adıyaman Belediyesi devlet tarafından yapılan resmi sınavlar ile personel ve memur alımları yapmaktadır. Adıyaman Belediyesi ile anlaşmalı olan taşeron firmalarda hizmetli ve işçi alımları yapmaktadır. Bu alımlar olacağı zaman İşkur sitesinde iş başvuru formu açılmaktadır. Facebook sayfamızı beğendiğinizde, Adıyaman Belediyesi personel alımlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Adıyaman Hakkında Coğrafi ve Ekonomik Bilgiler
Adıyaman, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Kesminde yer alan bir ilidir. İdari merkezi Adıyaman şehridir.

2010 TUIK verilerine nazaran merkez kazayla birlikte 9 kazası, 19 belediyesi ve 427 köyü bulunmaktadır.

Adıyaman OSB
1991 senesinde tesis faaliyetlerine başlanan Adıyaman OSB’de, 1996 senesinde kamulaştırma ve etüd-proje işlemleri tamamlanmıştır. 1997 senesinde tesisat faaliyetlerine ve arsa tahsis işlemlerine başlanmıştır.

İl Merkezine 6 kilometre mesafede, şehrimiz kuzeybatı yönünde, Belediye hudutları içinde, TPAO fabrikası ile açılacak olan Adıyaman Kuzey Çevre Yolunun bitişiğinde 150 hektarlık saha üstünde inşa edilen Bölge, 86 tane endüstri parseli ile 1. Derecede Kalkınmada Öncelikli Yöre, teşvik, imkân ve kolaylıklarıyla sanayicilerimizin hizmetine açılmıştır.Adıyaman Küçük Sanayi sitesi 1969 senesinde kurulmuş 1987’de ihalesi yapıldıktan sonrasında inşasına fiilen 30.4 1988 senesinde başlanmış ve 2000 senesi kapsamında bitirilerek hizmete sunulmuştur. Toplam 350.000 metrekare sahaya haiz olan sitede 350 tane dükkan yer almaktadır.

Fakat Küçük Sanayi sitesinin gereksinimi karşılayamaması sebebiyle 200 ek dükkan 2001 yatırım planına dahil olarak projeye başlanmıştır.

Besni Küçük Sanayi sitesi
Besni’nin kayaardı mevkisinde 06.12.1993 yılında ihaleye açılan sitenin inşaatına Nisan 1994 senesinde start verilmiştir. Besni Küçük Sanayi Sitesi % 85 endüstri ve Ticaret Bakanlığı kredi dayanağı ile götürülmektedir. Tamamlandıktan sonra 278 iş yerinin yer alacağı sitenin inşaatı % 30 nispetinde bitmiş olup, etkinliğe geçtiğinde 1500 kişiye iş imkanları sunulacaktır.

Gölbaşı Küçük Sanayi sitesi
22 Kasım 1989 senesinde inşa edilen küçük sanayi sitesinin inşaatı Gaziantep yolu üstünde belediye imar projesi içinde 30 dönüm üzerinde sürdürmektedir. K.S.S 100 dükkan kapasiteli %70 sanayi ve Ticaret Bakanlığı Kredi desteğine haizdir. Site tamamlandıktan sonra ufak esnaf ve zanaatkar daha sağlıklı şartlarda daha yaşanılır hizmet sunma olanağına kavuşacaktır.

Öz Kahta Küçük Sanayi Sitesi
Kahta Küçük Sanayi Sitesi 27.09.1996 senesinde kurulmuş olup, proje faaliyetleri tamamlanmıştır. 2001 senesi revize yatırım planına katılması için girişimler sürmektedir.

Not: Belediyelere personel ve eleman alımı yapılacağı zaman, Facebook belediye iş ilanları sayfamızdan duyurulacaktır. Hangi bölümlere personel ve işçi alımı yapılacağı, memur maaşları, iş başvurusu yapacağınız adresler, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş görüşmesi hakkında bilgiler belirtilecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ